Need poed on väga nõutud inimeste poolt

Promokoodid.ee logo

Me Promokoodid.ee oleme pühendunud sellele, et te saaksite iga päev internetis ostude tegemisel säästa. Meie eesmärk on leida iga päev parimad kupongikoodid, kampaaniad ja pakkumised, lihtsustades teie ostukogemust ja tagades kokkuhoiu - nii teie rahakotis kui ka teie ajas.

Osa Discountify

Me aitame teil säästa raha, kui teete oste internetis. Tänu meie kogemustele parimate allahindluskoodide ja pakkumiste leidmisel tagame, et saate alati nautida suurepäraseid pakkumisi. Ükskõik, kas otsite riideid, elektroonikat, reisimist või midagi muud, meil on peaaegu kõik vajalikud allahindluskoodid!

Meie partnerid

Säästa üle 20 ettevõtete

Ettevõttes Promokoodid.ee töötavad meie eksperdid iga päev väsimatult, et koguda parimaid pakkumisi enam kui 20 poest . Püüame pakkuda teile alati kõige ajakohasemaid sooduskoode ja pakkumisi , et saaksite järjepidevalt uusimatest pakkumistest kasu saada ja ostlemise ajal raha säästa . Meie veebipoodide hulgast kogume allahindluskoode Charles Tyrwhitt, Vueling, Seezona ja Camper.

Discountify tegutseb 40 riigis

Rohkem kui 20 000 igakuist kasutajat

Külastajad säästavad 2 miljonit eurot aastas

Discountify ajalugu

2014. aastal käivitati Ikzegkorting.nl kui allahindluskoodide sihtkoht, mille eesmärk on pakkuda hollandlastele parimaid pakkumisi. Me kasvasime pidevalt, ehitasime usaldusväärset mainet ja tegime oma kasutajatele kättesaadavaks väärtuslikud allahindlused.

Alates 2019. aastast hakkasime oma tiivad rahvusvaheliselt laiali sirutama. Käivitasime portaalid Rootsis, Araabia Ühendemiraatides ja Saksamaal, mis võimaldab meil jõuda laiema publikuni ja aidata veelgi rohkematel inimestel internetis raha säästa.

See samm rahvusvahelise laienemise suunas oli alles algus. Tänapäeval leiate meie kupongisaite enam kui 40 riigis. Iga uue sammuga jääme truuks oma missioonile aidata inimestel säästa kogu maailmas, eesmärgiga saada usaldusväärseks allahindluste ja pakkumiste allikaks, kus iganes sa ka ei viibiks.

Ettevõttes Discountify on meie missioon selge: meie eesmärk on muuta ostlemine kõigile nauditavamaks, taskukohasemaks ja mugavamaks .

Meie eksperdid, kes tegutsevad meie Madalmaades asuvast kontorist, otsivad internetist parimaid pakkumisi ja soodustusi. Nad otsivad uudiskirjadest, sotsiaalmeediast ja muidugi kaupluste endi veebisaitidest. Kus iganes on võimalik leida allahindluskoode, võite olla kindel, et me oleme need Promokoodid.ee'ile kogunud.

Tänu nendele jõupingutustele saavad meie külastajad säästa märkimisväärseid summasid. Seoses tehisintellekti tõusuga oleme ka meie need tehnoloogiad omaks võtnud. Lugege allpool, et rohkem teada saada meie uuenduslikest lähenemisviisidest.

Ekraanipilt 2014

Veebisaidi esimene versioon 2014. aastal

Ekraanipilt 2017

Kodulehe ümberkujundamine 2017. aastal

Ekraanipilt 2021

Viimane veebilehe ajakohastamine 2022. aastal

Kuidas me aitame teil raha säästa?

Viimased allahindluskoodid

Oleme võtnud endale kohustuse koguda ja jagada pidevalt kõige uuemaid sooduskoode ja sooduspakkumisi, et koguda ja jagada neid, nii et saate alati kasutada viimaseid pakkumisi.

Puhkuse kokkuhoid

Olenemata sellest, kas on lihavõtted, jõulud, emadepäev või must reede, iga eriline müügiperiood pälvib meie tähelepanu, sest paljud kauplused kipuvad nendel puhkudel oma allahindlusi pakkuma.

Tarbijakeskne

Discountify's olete teie meie peamine prioriteet. Ükskõik, millist toodet te otsite, me püüame alati leida sobiva allahindluskoodi teie lemmikpoodidele.

Eksklusiivsed pakkumised

Mõnikord saame pakkuda eksklusiivseid allahindluskoode, mida leiate ainult meilt, mis võimaldab teil veelgi rohkem säästa.

Kasutajasõbralikkus esiplaanil

Meie veebisait on loodud kasutatavust ja kiirust silmas pidades, nii et saate hõlpsasti leida vajalikud allahindluskoodid. Selle tagamiseks teeme pidevalt parandusi. Me ei lõpeta kunagi arenemist.

Säästunipid

Parandage oma ostukogemust meie praktiliste säästunippide abil, mis aitavad teil säästa raha kõigi oma ostude pealt. Anname teile näpunäiteid, kuidas säästa kindlustuse, toiduainete, kingituste ja omatehtud tööde abil.

Säästueksperdid AI = veelgi rohkem ja paremaid pakkumisi

Me Promokoodid.ee otsime alati võimalusi, kuidas oma teenust täiustada ja pakkuda oma kasutajatele veelgi paremaid kogemusi. Seepärast kasutame uusi tehisintellekti tehnoloogiaid, et aidata meie ekspertidel leida ja jagada parimaid sooduskoode ja kampaaniaid.

Nutikad otsingu algoritmid

Meie tehisintellektipõhised otsingualgoritmid otsivad pidevalt internetist kõige värskemaid allahindluskoode, tagades, et oleme alati kursis kõige värskemate pakkumistega.

Pidev täiustamine

Meie kasutatavad tehisintellekti süsteemid õpivad ja täiustavad end pidevalt, kui nad koguvad rohkem andmeid ja tuvastavad mustreid, võimaldades meil saada üha täpsemaid ja põhjalikumaid sooduskoodide avastamisel.

Isikupärastamine

Integreerime täiustatud tehisintellekti tehnoloogiaid, et pidevalt täiustada meie veebisaiti. See tagab, et kuvatavad allahindluskoodid ja pakkumised muutuvad teie, ostja, jaoks üha asjakohasemaks.

Prognoosimine

Ennustava analüüsi abil saame tuvastada ostutrende ja prognoosida tulevasi allahindlusi.

Meie ekspertide meeskond

Meie meeskond koosneb enam kui 10 inimesest, kes teevad iga päev kõvasti tööd üle kogu maailma, et leida ja jagada uusimaid sooduskoode ja pakkumisi. Olgu see siis koodide kontrollimine, uute pakkumiste avastamine või meie veebilehe parandamine, oleme alati siin, et teid aidata.

Kuidas me raha teenime

Meie Promokoodid.ee teenime oma tulu läbi affiliate marketingi. Kui te sooritate meie veebisaidi kaudu ostu, kasutades meie poolt pakutud allahindluskoodi või pakkumist, saame kaupluselt väikese vahendustasu. See ei maksa teile, kasutajale, midagi lisakulu ja võimaldab meil jätkata oma teenuse parandamist ja süsteemide hooldamist.